İştah Kapatma

İştah Kapatma

Sei Jung İle Zayıflama

Sei jung ile zayıflama, ilk iki seansı 4 gün aralıklar ile diğer seanslar ise kişinin iştah durumuna göre belirlediğimiz toplam 6 seansı içermektedir. Size yapılacak işlem sevdiğiniz bağımlısı olduğunuz yiyecek gruplarının cihaz üzerine yerleştirerek, bu yiyecek grupları üzerinden yapılan silme işlemini içermektedir.

 

Uygulama nasıl yapılır?

Sei jung cihazının uygun alanına problemli yiyecek maddesi konur ve kişiden, cihazın elektrotlarını tutması istenir. Seans, 45 dakika civarında sürer. Uygulama , cihaz içerisine kişinin sevdiği bağımlısı olduğu yiyecek grupları ve vücut atıkları konularak yapılmaktadır.

 

Zayıflamak için nasıl kullanılıyor?

Zayıflamak amaçlı yapılan seanslar, “silme/detoks” tarzında yapılan terapiler sınıfındadır. Zayıflama seanslarında cihazın içerisine konan maddeler, sizde bağımlılık benzeri durumlar yaratan karbonhidrat (şeker, beyaz un, çikolata ve beraberinde candida ve maya) örnekleridir. Cihaz bu madde örneklerini baz alarak frekans temizliği yapar.

 

Kişi ne hisseder

Uygulama sırasında sakinleşme, rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Seans sırasında hafif bir uyku hali olur ancak, seans bitiminde herhangi bir sersemlik ya da benzer bir durum kalmaz.

 

Seans sonrası ne gibi değişikliler bizi bekliyor…

İlk seansın hemen ardından, yediklerinizin, çok çaba harcamadan azaldığını ve yapılan birkaç seansın, iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak azalttığını fark edeceksiniz. Yedikleriniz “otomatik” olarak azalacak. Ancak, asıl etki, ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Terapiler sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlı ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlanmadan durdurabildiğinizi fark edeceksiniz. Bu bahsedilenler, otomatik olarak gerçekleşecek. Yani bir diyet yapıyor hissi olmadan, yediklerinizin kendi kendisine azaldığına şahit olacaksınız.

 

Canınız hamur işi çekmeyecek

Sei jung terapisi unlu gıdalar üzerinden kullandığımızda hem iştah azalıyor hem de birçok sağlık probleminde düzelme olduğunu görüyoruz. Hamurun (buğday unu) içindeki gluten bağımlılık yapıyor hem de birbirinden bağımsız birçok sağlık probleminin ortaya çıkmasında rol oynuyor. Bu yüzden de unlu gıdalar üzerinden yapılan terapiler, halsizlikten psikolojik problemlere, migren ve geçmeyen baş ağrılarından kronik bağırsak problemlerine, eklem ağrılarına ya da romatizmal hallere kadar, birçok sağlık probleminde belirgin düzelme yaratabiliyor. Sei jung seanslarının, kişilerin hem hamur işlerine düşkünlüğünü ve iştahını azalttığını hem de gluten intoleransının yarattığı problemlerin çözümünü sağlayarak metabolizmaya destek verdiğini söyleyebiliriz.

 

Canınız şekerli gıda-tatlı vb çekmeyecek

Şekerli gıdalar, sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yaratıyor. Bu “düşkün olma”, “çok yeme”, “çok sevme” hali, birkaç seanslık bu terapiler ile gideriliyor. Şekerin kendisinin metabolizmayı bozduğunu, insülin dengesini değiştirdiğini ve insülin dengesizliğinin, vücudun enerjiyi depolama eğilimini artırdığını biliyoruz. Hamur işleri ve şeker içeren gıdalar üzerinden yapılan terapi, bu gıdaların alımını “otomatik” olarak azaltmaktadır. Bu tedaviyi alan kişilerin, eskiden yaşadıkları şeker düşmelerini artık yaşamıyor olduğu gerçeği, Sei jung terapilerinin yarattığı enerjetik dengelemenin sonuçlarından sadece birisidir. Terapilerin, bu özelliğiyle şeker hastaları için de kullanılabildiğini hatırlatmak istiyoruz.

 

Sei jung ile metabolizma hızınızı artırıyoruz

Bu terapilerin, metabolizma hızını artırdığını, yani kilo verme hızını artırdığını her gün gözlemliyoruz. Bir başka gözlemimiz ise; bu terapiler sonrasında özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığı. Yani hem iştah kapanıyor hem de kişinin kilo vermesi kolaylaşıyor. Bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz.

 

Sei jung ile birçok sağlık probleminin de azaldığına şahit olacaksınız

Bu terapileri alan kişilerin, ilk seanslardan bir iki hafta sonrasında, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık problemlerinin azaldığına ya da ortadan kalktığına şahit oluyoruz. Şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Terapilerin ikinci haftasından itibaren kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz.

 

İstenilen her gıda için silme işlemi gerçekleştirebiliyoruz

Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü “problemli” gıda için Sei jung kullanılabiliyor. Örneğin; çok tuz tüketiyor ve azaltmak istiyorsanız, yapılan seansta diğer gıdalarla birlikte tuz da kullanılıyor ve kişilerin tuza “düşkün olma” hali giderilebiliyor. Ya da sizi kola içme alışkanlığından kolayca kurtarabiliyoruz.

 

Sei jung ve duygusal açlık

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için, yukarıda bahsettiğimiz seanslarda ayrıca Bach çiçeklerini de kullanıyoruz. Bu seanslar ile kişinin yemesine sebep ruhsal problemleri de ortadan kaldırararak tam bir iyilik hali sağlıyoruz.

 

Sei jung su yüklemesi

Su içmekte zorlanan danışanlarımızda yapılan seanslar ile su içme isteği de uyandırıyoruz.

 

İşlemin herhangi bir yan etkisi

Kesinlikle yoktur.

 

Sei jung kimler için uygun değildir

Sadece kalp pili olan ve gebelik sürecinde olan danışanlar için uygun değildir.

#

Telefon

0507 929 44 34
#

E-Posta :

info@diyetm.com.tr
#

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok Kat:34 Daire:480 Ataşehir İstanbul

Call Now Button0507 929 44 34