Yeni Nesil Fitness

FAZLA KİLOLARINIZDAN HIZLA KURTULUN

Türkiye nin en etkili cihazlarının bir araya getirildiği, kişiye özel seansların yapıldığı kendinizi özel hissedeceğiniz sıra dışı spor deneyimi yaşamaya hazır olun..

Vacu Magic cihazının fiziksel aktivasyonu sağlamasının ve incelme sürecini hızlandırmasının arkasındaki sır iki önemli teknolojiyi kullanmasıdır.

Vacu Magic cihazının fiziksel aktivasyonu sağlamasının ve incelme sürecini hızlandırmasının arkasındaki sır iki önemli teknolojiyi kullanmasıdır.
Vakum teknolojisi bölgelerdeki basıncı azaltır, kan akışını hızlandırır ve lenf bezlerini harekete geçirir. Kızılötesi teknolojisi metabolizmayı harekete geçiren dokuları ısıtır. Bu iki teknolojinin kombinasyonu kalori yakımını arttırır ve fazla yağlardan kurtulmayı mümkün kılar.

BÖLGESEL FAZLALIKLARINIZDAN KURTULUN

Roll masajı, dönen silindire sabitlenmiş ahşap çubuklar sayesinde gerçekleştirilen lenf masajıdır. Masaj, selüliti azaltır ve fazla yağlarınızı yakmanıza yardımcı olur.

MAGİC VİB

MAGİC VİB

VUCUDUNUZ SIKILAŞSIN

Tüm vücudun titreşimle egzersiz yapmasını sağlayan yeni nesil bir titreşim platformudur. Belirli frekanslarda titreşimler üreterek kasların çalışmasını ve vücudun sıkılaşmasını sağlamaktadır,

ICAROS cihazları zayıflamaya yeni bir boyut kazandırıyor.

ICAROS ile klasik spor aletlerine kıyasla %30 daha fazla kalori yakarsınız ve kas aktivasyonunuz iki katına çıkar. Dahası, sanal gerçeklik gözlüğü ile başka dünyalarda macera yaşarken spor yaparak hem eğlenip hem de şekle girebilirsiniz. Kulağa ne kadar da eğlenceli geliyor değil mi?

%30 daha fazla kalori yaktırır.

Kas aktivasyonunu iki kat arttırır

Sıkılaştırır ve inceltir.

Denge, güç ve koordinasyonun gelişmesini sağlar.

ICAROS Cloud

En yeni, en yenilikçi, şişirilebilir ve dijital olarak uyumlu antrenman cihazıdır. Spor bilimciler ve profesyonel antrenörler tarafından tasarlanan interaktif egzersizler etkili, eğlenceli ve etkileri tüm vücudunuzda gözlemlenebilir antrenmanların garantisini veriyor. Yoga ve pilatesten ilham alan denge egzersizleri, güç ve HIIT antrenmanları ile koordinasyonunuzu geliştirin, güç ve dayanıklılığınızı arttırın.

Cloud ile fit olun ya da fit kalın!

ICAROS Pro

Profesyoneller için aktif sanal gerçeklik!

Heyecan verici ve etkili egzersiz deneyimi sunan çevreci bir cihaz. Pro, sanal gerçeklik ve fitnessı harmanlayarak kullanıcılara aynı anda egzersiz yapma ve sanal dünyalarda uçma, dalış yapma ve araba sürme imkânı sunar. Üst vücut ve karın bölgesindeki kas gruplarına odaklanarak refleks, denge ve koordinasyonu geliştirir