Vacu Magic Beauty Line

FAZLA KİLOLARINIZDAN HIZLA KURTULUN

Vacu Magic Beauty Line fiziksel egzersizi IR ışını ve vakumla birleştirir. Birlikte çalışan tüm faktörler, geleneksel egzersiz programına göre daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur.

Kızılötesi ışık, vücut sıcaklığını ve terlemeyi arttırarak metabolizmanızı hızlandırır. Aynı zamanda cilt hücrelerinizin yenilenmesine ve (ısıtarak) kaslarınızın rahatlamasına yardımcı olur. Vacu Magic her iki tarafında güçlü IR lambalarla donatılmıştır.

Vakum etkisi, belin altındaki bölgelerde yağ asidi salınımını hızlandıracak şekilde yağ dokusuna sağlanan kan akışını arttırır.Vacu Magic kapsülleri yürüyüş bandı, egzersiz bisikleti veya eliptik basamak cihazıyla birlikte sipariş edilebilir.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Tüm cihazlarda LCD dokunmatik ekran ve kolay erişilebilen ayarlarda gezinebileceğiniz kullanıcı dostu yazılıma sahiptir.

Görsel menü, uygun butonlar ve çubuklarla hızlı erişim ve kontrole izin verir. Ara yüzde dahili sanal koşma simülatörü olan çok görüşlü seçeneği yer almaktadır.

VAKUM ETKİSİ

Egzersiz ve kapsüldeki negatif basıncın birleşimi, cilt ve yağın toplandığı bacak, bel ve göbek bölgesi gibi cilt altı dokusundaki kan akışını arttırır. İskelet kaslarına sağlanacak olan enerji yağ hücrelerinde depolanır. Egzersiz sırasında vakum, yağ hücrelerindeki yağ asitlerini salar. Böylelikle kas dokusuna taşınacak kan daha hızlı bir şekilde taşınır.

Vakum lenf dolaşımını arttırır. Metabolik atık maddelerinin ve fazla suyun atılmasından sorumludur. Uyarılmış lenf akışı sayesinde daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt ortaya çıkar.

Şimdi İletişime Geçin!