Sigara Bırakma

Seanslardan Önce

Bol su içmeye başlayınız... Randevunuzun 24 saat öncesi itibarıyla bol su içmeye başlayınız.

Alkol Almaymız... Seans gününün öncesi akşam alkol almayınız. Seans sonrasında da en azından birkaç gün alkol almamanızı istiyoruz.

Çay-Kahve... Seanstan hemen önce çay ya da kahve içmeyiniz. Sonrasında da, sadece o gün için çay ve kahve içmemenizi isteyeceğiz.

Seanslardan Sonra

ÇOK ÖNEMLİ: Bol su içmeksiniz...
Vücudunuzdaki temizlenmeyi kolaylaştırmak açısından özellikle ilk iki hafta süresince bolca su içmenizi öneriyoruz. Normalde içtiğiniz miktar üzerine 1.5 litre daha içiyor olmak detoks-temizlenme dönemleri için genel bir öneridir. Unutmayın ki vücudunuzu ne kadar hızlı temizlerseniz o kadar çabuk rahatlayacaksınız.

ÇOK ÖNEMLİ: Hamam, sauna, küvet...
Yine ilk günlerde, olacak detoks-temizlenme için EN AZ BİR KEZ, küvette sıcak su içinde zaman geçirmenizi ya da saunaya-hamama gitmenizi ya da en azından sıcak suyla ve mümkünse keselenerek uzun bir banyo yapmanızı öneriyoruz.

Randevu günü...
Terapi sonrası üzerinizde hafif bir yorgunluk kalacak. Bir yandan da birkaç saat süren bir sersemlik halinin olabileceğini de bilmelisiniz. O gün geç saatlere kadar aktif kalmamanızı ve bir an önce dinlenmeye çekilmenizi öneriyoruz. O akşam iyi bir uyku çekeceksiniz.

Seansm ertesi günü...
Seanstan çıktığınız andan itibaren sigara isteğinin azalmaya başlamasını bekliyoruz. Ancak etkinin biraz daha net hissedilebilmesi için 7-8 saatlik normal bir uyku periyodunun geçmesini beklemelisiniz. Ertesi güne girdiğiniz halde sigara isteğinin azalmadığını ve zorlandığınızı hissediyorsanız lütfen hemen bizi yeni bir seans için arayınız. Bunun dışında biz sizi 48 saat bitiminde telefonla arayacağız. Bu görüşmede seansın etkinliğinin yeterli olmadığı izlenimi alıyorsak sizi yeniden merkezimize davet edeceğiz.

İlk 2 gün...
Toksinlerden temizlenmeyi kolaylaştırmak adına ilk gün kahve, ilk iki gün alkol almayınız. Bu iki gün vücudunuzda temizlenmenin en yoğun olduğu dönemdir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz ve bu durum vücudun temizlenme konusunda zorlandığının göstergesidir. Böyle bir durumda lütfen ilk iki şıkta bahsedilen kurallara uyunuz ve dinlenmeye çalışınız. Temizlenmenin yaşandığı bu iki gün vücudunuz sigara dumanı ile fazla karşılaşmamalı. En azından sigara dumanına saatlerce maruz kalmamalısınız.

3. Günden sonra...
Aklınıza sigarayı getiren davranışlar ikiz davranışlardır. Bu davranışları özellikle yapmaya başlamanın zamanı geldi. 48 saat geçtikten sonra kahve içmek gibi, çay içmek gibi sigara içilen ortamlarda bulunmak gibi eski alışkanlığınızı çağıran davranışları özellikle yapmalısınız. Yani (ilk iki gün geçtikten sonra) isteğin üzerine gitmenizi öneriyoruz. Hayatınızdaki bütün değişiklik sadece 'sigara içmiyor olmak' olmalı. Kalıplaşmış davranışları ancak tersini yaparak ve bunu sık sık tekrarlayarak kırabilirsiniz. 'Sigara kullanmayan siz' algınız ancak böyle gelişecektir.

Hatırlatıcı...
Size küçük bir şişe içinde ve sprey formunda verilmiş olan sıvı serum fizyolojik (tuzlu su) olup nikotin ve sigaranın içindeki toksinlerin titreşim bilgisiyle, elektronik homeopati kurallarına göre oluşturulmuştur. Sigara bırakma sürecinde temizlenmeyi hızlandırır. İlaç değildir. Nikotin veya başka bir aktif madde içermez. Herhangi bir ilaçla herhangi bir şekilde etkileşmez.
Spreyinizi kullanmanız önemlidir... Size sprey formunda verilmiş olan bu sıvıyı özellikle sigara isteğinin geldiği zamanlarda ama özellikle ilk günler, günde en az 4-5 kez olmak üzere; boğaz, göğüs bölgesi ve ağız içine sıkarak kullanınız. Sıkmadan önce iyice çalkalayınız.

Detoks problemleri / Temizlemenin başanlamadığmı gösteren durumlar...
Neowellness uygulamalarının etki mekanizması vücudun elektromanyetik titreşimler yoluyla 'hücresel bazda' uyarılması nikotin ve diğer zehirlere karşı temizlenmenin başlatılması üzerine kurulmuştur. Dokularda yıllar içinde birikmiş olan bu zehirli maddelerin hakkıyla atılabilmesi için detoks kurallarına kesin bir şekilde uymanız gerekmektedir. Temizlenme işlemi herhangi bir sebepten dolayı sekteye uğruyor ise birtakım şikayetler yaşamanız çok olasıdır. Bu şikayetleri vücudun temizlenme için desteklenmesi gerektiği şeklinde algılamak en doğrusudur.
Bu şikayetler genellikle; genel bir iyi hissetmeme hali, mide bulantısı, vücutta kırıklık ve yorgunluk hali, huzursuzluk hissi, baş ağrısı, vücudun çeşitli yerlerinde sebepsiz ağrılar şeklindedir.
Eğer bunları yaşıyorsanız lütfen arka safadaki uyarıları dikkatle okuyunuz.

Şimdi İletişime Geçin!