MAGIC ROLL

BÖLGESEL FAZLALIKLARINIZDAN KURTULUN

Roll masajı, vücuda şekil veren ve daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olan kanıtlanmış bir yöntemdir.

Yeni ve dinamik çubuklar ve hızlı sonuçlarıyla oldukça etkilidir. Müşteri beklentilerine paralel olarak model, RAL renkleri arasında seçim yapabileceğiniz lamine gövdeden tasarlanmıştır. Dokunmatik kontrol paneli, yardımcı işlevleri sayesinde cihazın kullanımının genişletilmesine izin vermektedir: ekranda konum gösterilir ve sesli yönlendirme sağlanır.

Roll masajı, dönen silindire sabitlenmiş ahşap çubuklar sayesinde gerçekleştirilen lenf masajıdır. Masaj, selüliti azaltır ve fazla yağlarınızı yakmanıza yardımcı olur.

Kullanıcı, karşılık gelen pozisyonlardan birine geçerek, masaj sırasında istenen vücut bölgelerini uyarabilir.

KOLLAJENLE ROLL MASAJI

Yeni model, yeni tasarım, ek çalışma programları ve kollajen lambası. Kollajen lambası daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Cildinizi yenilerken kızılötesi lambanın faydalarını koruyacak şekilde uygun dalga boyunu ve doğru ışık dozunu uyguluyoruz.

ROLLING STARS!

Temel model. Cihazda vücut sıcaklığını arttıran, metabolizmayı hızlandıran ve “portakal kabuğu” görüntüsünü azaltan IR lambası vardır. Renk terapisi kendinizi iyi hissetmenize ve rahatlamanıza yardımcı olur. Silindirin altına yerleştirilen fotoseller güvenliğinizi sağlar. Cihaz, anında duran motoru sayesinde piyasadaki en güvenli modeldir.

İki yönlü fotoselli silindir sistemi. Çubuklar ahşaptan yapılmıştır ve oldukça dayanıklı yapısıyla vücudu rahatlatır.

Fotoseller silindirin altında en ufak hareketi bile tespit eder ve yaralanmaları engellemek için hemen dönmeyi durdurur.

MAGIC ROLL GÜZELLİK ÜRÜNLERİ

Dokunmatik erkanı fonksiyonlara hızlı erişim sağlar ve mevcut egzersiz aşamasında vücudun hangi pozisyonda durması gerektiğini gösterir.

Avantajlar
– Rahatlatır ve cildi sıkılaştırır
– Selüliti azaltır
– Yağ dokularını mekanik olarak yok eder
– Kasları çalışma için hazırlar ve ısıtır
– Kas esnekliğini arttırır

Şimdi İletişime Geçin!