Online Diyet Programı

Online Diyet Programı

Diyet

Yüzyüze Diyet Danışmanlığı

Diyet/M olarak, Diyetisyen Mahir Tekgöz yönetiminde ekibimizle birlikte amacımız dengeli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırma temelli olarak danışanlarımızın ideal kilosuna ulaşmasına yardımcı olmaktır. Bu noktada sağladığımız yüz yüze diyet danışmanlığı ile kişiye en uygun ve kendisine özel hazırladığımız diyet listelerinin yanında, bize özel yardımcı detoks içeceklerimizle kilo kaybı sağlayarak ideal kilonuza ulaşmanızı ve olduğunuz kiloyu korumanızı zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte danışanlarımızla sürekli iletişim halinde kalarak, bu dönemi sizler için daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Diyet programlarımızı sizlerle görüştükten sonra beslenme alışkanlıklarınızı temele alarak oluşturuyor, birçok diyet programının aksine ara öğünlere programlarda yer vermemeye çalışıyoruz. Çünkü ara öğün adı verilen atıştırmalar, insanın beslenmesine bir katkı sağlamadığı gibi, insülin direncinin ve hiperinsülineminin en önemli sebeplerinden biri olmakla birlikte, bu durum diyet programı sonrasında kiloların çok hızlı bir şekilde geri alınmasına neden olmaktadır.

Bunun yanında diyet programlarımızda miktara yönelik bir kısıtlama da yer almamaktadır. Her günün birbirinden farklı olduğu diyet programlarında yazılan öğünleri yavaş yavaş çiğneyerek doyma hissi oluşuncaya kadar tüketilmesi istenmektedir. Yiyeceklerin kalori içeriklerinden çok vücuttaki etkilerini göz önünde bulundurarak sizlere danışmanlık yapmakta, böylelikle bizler için en önemli olan kilonun geri alınmaması yönünde çalışmaktayız.

Online Diyet Danışmanlığı

Evlerimizde hareketsizlik, can sıkıntısından dolayı sürekli abur cubur yemek, buzdolabına olan kolay ulaşımımız nedeniyle sürekli yeme ihtiyacı gibi nedenlerden ötürü aldığımız kilolar, kliniklerin kapalı olması ya da açık olsalar dahi sağlık çekincelerinden dolayı gitmekte endişe yaşayanlar için diyet yapmayı zorlaştırmaktadır. Ancak Diyet/M olarak bu süreçte sizlere yüz yüze danışmanlık kadar etkili ama daha pratik olan online diyet hizmeti veriyoruz.

Uygulanışı ve sonuçları açısından da yüz yüze görüşme ile aynı başarı oranlarına sahip olan, bir telefon kadar yakınınızdaki online diyet uygulamaları; telefon, WhatsApp ve görüntülü konuşma ile kurulan iletişim ve yoğun takip sayesinde kolaylıkla istenilen kilolara kısa sürede ulaşabilmenizi mümkün kılabiliyor. Sizler de her an yanınızda olan ekibimizin danışmanlığında kısa sürede ideal kilonuza ulaşmak istiyorsanız, gönül rahatlığı ile online diyet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Detoks Destekli Diyet Danışmanlığı

Günümüzde artan çevresel kirlilik, kötü beslenme alışkanlıkları ve özellikle karantina günlerinin de tetiklediği hareketsiz yaşam ile birlikte, toksinlerden arınma daha da önem kazandı. Yüz yüze diyet danışmanlığı ve online diyete destek olarak daha hızlı ve sağlıklı yağ yakımı için de önemli olan detoks içecekleri sebepsiz baş ağrıları, yorgunluk, yıpranmış cilt, sindirim sistemi bozuklukları ve uyku düzensizlikleri gibi rahatsızlıkların giderilmesini de sağlayabiliyor.

Diyet/M olarak, Diyet/M Juice 1, Diyet/M Juice 2, Diyet/M Juice 3, Diyet/M Juice 4, Diyet/M Juice 5, Diyet/M Juice 6, beyaz çay, fito milk ve fitoks çay ile sağlıklı ve dengeli kilo kaybınız için sizlere destek oluyoruz. Soğuk sıkım ile hazırlanan ve ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş detoks içecekleri ile hem günlük besin ihtiyaçları karşılanırken hem de doğru beslenmeye olan katkısı sayesinde form tutmak mümkün olabilmektedir. Detoks içeceklerinin yanında cilt sıkılaştırıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etki sunan çaylarla da vücudun toksinlerden arındırılmasına yardımcı olabilmek mümkün olabilmektedir.

Yüz yüze ya da online danışmanlık hizmeti alan tüm danışanların faydalanabildiği bu programın diğer programlardan farkı ise 1 aylık sürecin ilk 5 ve son 5 günlük süreçlerine diyet/m juice diet (detoks) programının uygulanmasıdır. Arada kalan 20 günde ise size özel beslenme programları hazırlanmaktadır.

Diyet Programında Nelere Dikkat Edilmektedir?

Online diyet türünde de yüz yüze diyet danışmanlığında olduğu gibi esas olan, kişinin beslenme alışkanlıklarını göz onunda bulundurarak diyet programı hazırlamaktır. Bir diğer dikkat edilen nokta ise ara öğünlere yer vermemeye çalışmak. Çünkü bu tür atıştırmaların, insanın beslenmesine bir katkı sağlamadığı gibi, insülin direncinin ve hiperinsülineminin en önemli sebeplerinden biri olduğu sonucunu veren bazı araştırmalar mevcut. Bu durum diyet sonrası verilen kiloların hızlı alınmasına da sebebiyet verebiliyor.

Bunun yanında diyet programlarımızda miktara yönelik bir kısıtlama da yer almamaktadır. Her günün birbirinden farklı olduğu diyet programlarında yazılan öğünleri yavaş yavaş çiğneyerek doyma hissi oluşuncaya kadar tüketilmesi istenmektedir. Çünkü kalori hesaplarından öte vücuttaki ettiklerini göz önünde bulundurulmaktadır.

Şimdi İletişime Geçin!