Detoks

Detoks Paketi

Dıyet/M Juice Nedir?

Diyet/m juice sebze-meyve suları ile beslenme yöntemine verilen isimdir.

Tüm Besinler Emiliyor

Normalde yediğimiz bir sebze yemeğinde sindirim sistemimiz en fazla %70’ini sindirebiliyor. Ancak bu yiyeceklerin suyunu çıkarıp içtiğimizde sindirim sisteminiz zayıf bile olsa, %99’unu absorbe edebiliyor.

Yüksek Oranda Fitobesin İçeriyor

Kilolarca sebze yemek, içmekten daha zordur. 2 demet maydanoz’dan 70 ml su çıkıyor. Yiyerek 2 demet maydanoz tüketmek neredeyse imkansız! Suyunu içtiğinizde daha fazla besini 30-60 dk içinde kana karışmasını sağlıyoruz.

RAW

Çiğ besinler aynı zamanda hâlâ yaşayan besinler olarak kabul edilir. Sebzede vücudumuzun işine yarayacak besinler pişirme esnasında yok oluyor. Bedeninin vitamin, mineral ve enzimlere ihtiyacı var ve bunları en etkin şekilde almanın yolu ise çiğ meyve ve sebze tüketmekten geçiyor.

Şeker İlavesiz

Diyet/m juice ler hiç bir zaman ilave şeker ve katkı maddesi kullanmıyoruz. %100 taze sebze-meyve sularınız tüm renkliliği ve tazeleyici gücü ile size ulaşır.

Pastörize Edilmemiş

Pastörizasyon besinlerin içerisindeki vitamin, mineral ve enzimlerin bir çoğunu yok eder. Bu yüzden diyet/m juiceler işlenmemiş,pastörize edilmemiş, katkı maddesiz olarak soğuk sıkım yöntemiyle sıkıp, şişeleyip size ulaştırıyoruz.

Doğal

JUITOX %100 katkı ve koruyucu madde içermeyen, işlenmemiş, taze ve pastörize edilmemiştir. Evde yapmış olduğunuz ya da herhangi bir vitamin bardan aldığınız ürün santrifüjlü ya da rotatif (devirli) makineden elde edilmektedir. Kesinlikle daha hızlı bir işlem olsada vitamin açısından çok daha verimsizdir.

Cold Press

Soğuk Sıkım makinesi ile meyve ve sebzeler bir pres yardımı ile kumaşa basınç uygulayıp bezin içinden süzülerek elde ediliyor. Bu çok yüksek basınç altında meyve doğal vitaminlerini, minerallerini, toprak elementlerini, enzimlerini ve diğer pigmentlerini suyuyla beraber bize veriyor. Diğer yöntemlere göre 3-5 kat daha fazla vitamin içerebiliyor.

Şimdi İletişime Geçin!